Bestsellery wśród tapet

Slide Left Slide Right

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę NEW STYLE, która od 2008 roku działa w obszarze materiałów wykończeniowych do wnętrz.

J

esteśmy wyłącznym przedstawicielem amerykańskich fabryk prestiżowych obiektowych oklein ściennych: J.Josephson w zakresie marek Symphony i Tower oraz S&J z całą bardzo szeroką gamą kolorów i struktur. Okleiny znajdują zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej: hotele, biurowce, banki, szpitale, przychodnie, jak również prywatne mieszkania i apartamenty. Nasze okleiny ścienne to nie tylko świetna ochrona ściany przed zabrudzeniem czy uszkodzeniem ale to również piękne, eleganckie i gustowne wnętrza.
Proponujemy Państwu również rozwiązania dotyczące ścian i podłóg w miejscach wymagających szczególnej higieny takich jak: gabinety medyczne, sale zabiegowe, sale operacyjne. Od wielu lat współpracujemy w tym zakresie z producentem – angielską firmą Altro. Altro to systemy ścian higienicznych oraz bezpiecznych podłóg, kreującyce nowoczesne i niebanalne wnętrza. Nasza oferta dotyczy także winylowych podłóg, inspirowanych drewnem i kamieniem, produkowanych przez angielska firmę Designflooring. Doskonała jakość przełamuje stereotyp jakoby winylowe podłogi były
rozwiązaniem mniej interesującym. Z Designflooring jest wręcz przeciwnie, zachęcamy do obejrzenia katalogów i realizacji, a będziecie Państwo zaskoczeni. Produkty będące w naszej ofercie, nie są przypadkowe i ich dobór został oparty na wieloletnim doświadczeniu. Cechuje je doskonała jakość, wspaniała kolorystyka bogactwo struktur, co daje nieograniczone możliwości kreatorom wnętrz. Zapraszamy do współpracy wszystkich , którzy cenią sobie najwyższą jakość produktów, dobry styl, rzeczowe podejście i przyjazną atmosferę.

 • 2235 Kolorów
 • 14 Rodzajów materiałów
 • 124 Kolekcje
 • 1 Jakość

Realizacje

 • Hotele

  wnętrza hotelowe, sale bankietowe, pensjonaty, aprtamenty

  Zobacz
 • Biurowce i banki

  wnętrza biurowe, openspace’y, sale konferencyjne, sale obsługi klienta

  Zobacz
 • Budynki medyczne

  Madalinskiego1szpitale, sale operacyjne, gabinety zabiegowe, sanatoria, SPA i sale fitness

  Zobacz
 • Biuro handlowe:

  tel. kom: + 48 503 031 042 ul. Sienkiewicza 145/7, 90-302 Łódź


  ,


  Skontaktuj się z nami:


  tel. kom: + 48 503 031 042 b.dudziak@nstyle.com.pl

  J.JOSEPHSON SYMPHONY

  Przejdź do naszego katalogu online i zobacz inne produkty            J.JOSEPHSON SYMPHONY !

  PRZEJDŹ DO KATALOGU